Dárkový sortiment

Jednou z perliček této kategorie je svícen z himalájské soli. Tento svícen je vyroben z přírodního himalájského solného kamene, který je známý svými blahodárnými vlastnostmi. Při zapálení svíčky ve svícni z himalájské soli se uvolňují negativní ionty, které přispívají ke zlepšení kvality vzduchu a vytvářejí příjemnou a relaxační atmosféru. Dalším produktem v této kategorii je eko taška. Jedná se o praktickou a ekologickou alternativu k plastovým taškám. Eko tašky jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jako jsou bavlna nebo juta, a jsou opakovaně použitelné. Tyto tašky jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také stylové a vkusně navržené.

Výrobce:
Altevita
Zobrazit

Výsledky 1 - 3 z 3

Altevita EKO taška 1ks

94,00 Kč

Bavlněná pevná taška s potiskem vhodná na nákupy.

Learn More

Svícen SRDCE z himalájské soli 1ks

325,00 Kč

Kvalitní Himálajské Solné Lampy a Svícny údajně vytvářejí negativně nabité ionty ve vzduchu. To je dobrá věc, protože znečištění dnešního světa elektrickými zařízeními vytvářejí ve vzduchu pozitivní ionty, které jsou pro nás potenciálně škodlivé a způsobují zhoršení kvality...Learn More

Svícen z Himálajské Soli

179,00 Kč

Solné lampy pozitivně ovlivňují hyperaktivní děti, zlepšují koncentraci a snižují poruchy nespavosti. Pomáhají tišit příznaky astmatu, alergií, dodávají pocit čerstvosti a přispívají ke zvyšování obranyschopnosti organismu.

Learn More

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.