Výživové doplňky

Nabízíme výživové doplńky stravy na detoxikaci a regeneraci organismu. Doplňte svému tělu nezbytné minerály, vitamíny, stopové prvky. Nakupujte doplňky stravy z pohodlí domova za nízké ceny!

Výrobce:
Vyberte výrobce
Zobrazit

Výsledky 1 - 5 z 5

Altevita BIO organic Triphala tablety 60 ks

249,00 Kč

Bio Triphala směs na detoxikaci a regeneraci organismu vycházející z poznatků Ajurvéda. Je ideálním Ájurvédského prostředkem na očistu střev, zmenšuje problémy se zácpou přirozenou cestou.

Learn More

Altevita Curcumin Reishi Complex kapsle 60 ks

335,00 Kč

Receptura kombinuje účinné složky curcumin C3 Complex 95% s vysokým podílem kurkuminoidy v součinnosti s betaglukany obsaženými v houbě REISHI.

Learn More

Altevita Masticha Curcumin Complex kapsle 80 ks

809,00 Kč

I když jsou účinky Mastichy známé již z doby antiky, na Slovensku/Česku se dostává do popředí až dnes. Důvodem je výroba výživových produktů, kde můžete Mastichu nalézt v různé podobě. Nejčastěji se vyskytuje ve formě tablet, což je velký benefit. Užívání je...Learn More

Altevita Masticha Probiotics & Prebiotics kapsle 80 ks

809,00 Kč

Máte potíže s trávicí soustavou a potřebujete nakopnout metabolismus? Masticha probiotics prebiotic je produkt obsahující vysoce účinné složky, které pročistí organismus a také slouží jako antioxidanty.

Learn More

Nanovitae ANTIOXIDANT FORTE COMPLEX 80 kapslí

634,00 Kč
Nanovitae ANTIOXIDANT FORTE COMPLEX, 80 kapslí. Bohatý antioxidantový komplex pro posílení imunity a ochranu buněk před oxidativním stresem. Learn More

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.