Výživové doplňky

Nabízíme výživové doplńky stravy na detoxikaci a regeneraci organismu. Doplňte svému tělu nezbytné minerály, vitamíny, stopové prvky. Nakupujte doplňky stravy z pohodlí domova za nízké ceny!

Výrobce:
Altevita
Zobrazit

Výsledky 1 - 7 z 7

Altevita BIO organic Triphala 60ks

249,00 Kč

Bio Triphala směs na detoxikaci a regeneraci organismu vycházející z poznatků Ajurvéda. Je ideálním Ájurvédského prostředkem na očistu střev, zmenšuje problémy se zácpou přirozenou cestou.

Learn More

Altevita Curcumin Reishi Complex 60ks

335,00 Kč

Receptura kombinuje účinné složky curcumin C3 Complex 95% s vysokým podílem kurkuminoidy v součinnosti s betaglukany obsaženými v houbě REISHI.

Learn More

Altevita Hyaluron mineral Complex 60ks

335,00 Kč

Kapsle s kyselinou hyaluronovou jsou obohaceny o ajurvédskou ženskou bylinu Šatavari, která normalizuje hladinu estrogenů, zmírňuje projevy menopauzy a PMS, zlepšuje psychiku a dává organismu energii díky vysokému obsahu minerálů.

Learn More

Altevita Masticha Curcumin Complex 80 kapslí

809,00 Kč

I když jsou účinky Mastichy známé již z doby antiky, na Slovensku/Česku se dostává do popředí až dnes. Důvodem je výroba výživových produktů, kde můžete Mastichu nalézt v různé podobě. Nejčastěji se vyskytuje ve formě tablet, což je velký benefit. Užívání je...Learn More

Altevita Masticha Probiotics & Prebiotics 80 kapslí

809,00 Kč

Máte potíže s trávicí soustavou a potřebujete nakopnout metabolismus? Masticha probiotics prebiotic je produkt obsahující vysoce účinné složky, které pročistí organismus a také slouží jako antioxidanty.

Learn More

LIBIDO4.me MEN 60ks

777,00 Kč

Bylinný doplněk výživy má pozitivní vliv na sexuální a reprodukční zdraví mužů. Receptura kombinuje účinné složky bylin, které mají pozitivní vliv na sexuální zdraví a výkonnost bez vedlejších účinků.

Learn More

LIBIDO4.me WOMEN 60ks

777,00 Kč

Bylinný doplněk výživy má pozitivní vliv na sexuální a reprodukční zdraví žen. Receptura kombinuje účinné složky bylin, které mají pozitivní vliv na sexuální zdraví a výkonnost bez vedlejších účinků (bolest hlavy, podrážděný žaludek apod.).

Learn More

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.