Altevita BIO kokosové mléko 160g

130,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: AV30

Kokosové mléko se považuje za výbornou náhradu kravského mléka, vhodná je zejména pro ty, který trpí intolerancí laktózy nebo alergií na kravské mléko.

Kokosové mléko se považuje za výbornou náhradu kravského mléka, vhodná je zejména pro ty, který trpí intolerancí laktózy nebo alergií na kravské mléko. Kokos je bohatý na množství vitamínů, B1, B2, E a niacin a B6. Z minerálních látek obsahuje železo, fosfor, hořčík, vápník, draslík a sodík.

Kokosové mléko má přirozeně sladkou chuť. Je bohatší na kalorie a nasycené mastné kyseliny (jinak škodlivé tuky), které však v případě kokosu nezvyšují cholesterol: sníží hladinu špatného, ​​zvýší hladinu dobrého cholesterolu a upravují krevní tlak. Kokosové mléko představuje rychlý zdroj energie, protože obsahuje i ty typy triglyceridů, které mozek snadno přemění na energii, aniž by musely být zpracovány prostřednictvím zažívacího traktu.

Kokosové mléko v podstatě není mlékem v tradičním slova smyslu. Neobsahuje žádné mléko, žádnou laktózu, je však bohaté na tuky a cenné minerály. Kokosové mléko je tekutina, která se přirozeně nachází v zralých (hnědých) kokosech, uložená v kokosové dužině. Když otevřeme čerstvý kokos, mléčná bílá substance, která z něj vyteče je přírodní kokosová voda. Když s ní rozmixujeme kokosovou dužinu a přecedíme ji, vznikne hustší kokosové mléko. Ze zralých kokosů získáme více kokosového mléka, dokud ty mladší (asi pět až sedm měsíců staré) jsou lepším zdrojem kokosové vody. Jako ořech dozrává, stále více vody uvnitř se promění na dužinu.

Stimuluje činnost imunitního systému, blahodárně ovlivňuje kardiovaskulární zdraví, podporuje tvorbu krve. Obecně zvyšuje energii a vytrvalost, zlepšuje trávení.

Složení: extrakt z dužiny kokosového ořechu 97%, maltodextrin 2,5%, arabská guma 0,5%. Zpracovaný v BIO kvalitě.

Země původu: Vietnam

Hmotnost: 160 g

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.