Kolageny

Kolagen, známý také jako "krásný protein," je klíčovým stavebním prvkem naší kůže, vlasů, nehtů, kloubů a vazů. V naší široké nabídce najdete špičkové produkty s kolagenem, které vám pomohou dosáhnout zářivé pokožky, posílit klouby a podpořit celkovou vitalitu.

Výrobce:
Altevita
Zobrazit

Výsledky 1 - 5 z 5

Altevita Collagen Coffee instantní 93g

390,00 Kč

S kolagenem můžete svou ranní kávu přeměnit na výživovou bombu, přičemž vyrovnáte účinky kofeinu s proteiny, což znamená, že budete mít energii na celý den.

Learn More

Altevita Collagen Peptides Hair Nail skin - 300 g

731,00 Kč
Altevita Collagen Peptides Hair Nail skin - 300 gLearn More

Altevita Collagen Peptides Pure Premium 240g

537,00 Kč

Kolagen se považuje za hlavní složku pokožky. Tvoří ji, dokonce, až v množství 80%. Jak dobře víme, kůži ovlivňují mnohé faktory, důsledkem čehož může produkce kolagenu zanikat. Proto řada přichází na produkt Verisol, který je v tomto případě skvělým řešením.

Learn More

Altevita Superfood Beauty Collagen - 320 g

559,00 Kč
Altevita Superfood Beauty Collagen - 320 g. Čistý kolagén má na lidské tělo skutečně významné pozitivní účinky, zejména při dlouhodobém užívání. Co byste však řekli na to, kdyby jeho příznivý vliv mohl být ještě rozšířený? Díky produktu Superfood Beauty Collagen můžete užívání kolagénu povýšit na novou úroveň!Learn More

Supestrava Super Collagen - 350 g

404,00 Kč
Supestrava Super Collagen - 350 g. Kolagen je jedním z nejdůležitějších proteinů v lidském těle. Hraje klíčovou roli při tvorbě chrupavek, kostí, kloubů, kůže, svalů a mnoha dalších orgánů.Learn More

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 65,- | Na adresu 98,-

Nad Kč 999,- DOPRAVA ZDARMA!

Karty | Dobírky | Převodem 

2023 © Green-for-life.eu   SEMAKIN.CZ | E-shopy & Weby

Please publish modules in offcanvas position.